ПІДГОТОВКА ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ ЦЕ СПІЛЬНА СПРАВА ВНЗ ТА ПРАЦЕДАВЦІВ.


В рамках діяльності «Спільної лабораторії інформаційних технологій в галузі CAD/CAM/CAE – систем»  між Хмельницьким національним університетом та фірмою AMC Bridge (http://amcbridge.com.ua/) з метою поглиблення науково-технічного та навчально-методичного співробітництва в області підготовки висококваліфікованих фахівців в Хмельницькому національному університеті розроблено та впроваджено в навчальний процес курси направлені на підготовку фахівців з забезпечення якості та тестування програмних продуктів. Курс «Основи програмної інженерії та тестування програмного забезпечення» вивчають студенти напрямку «Комп’ютерні науки», а курс «Якість програмного забезпечення та тестування CAD/CAM/CAE систем» освоюють студенти напрямків «Електромеханіка» та «Машинобудування». В межах функціонування проекту передбачено залучення провідних фахівців в галузі QA фірми AMC Bridge до викладання матеріалу дисциплін.

6 грудня у Хмельницькому національному університеті перебував директор департаменту QA фірми AMC Bridge Сергій Калашников, за безпосередньою участю якого функціонує даний проект. Сергій Калашников мав ряд зустрічей з викладачами та студентами ХНУ.

 

 

 

Для студентів Хмельницького національного університету С. Калашников провів лекцію, де поділився досвідом практичної роботи по забезпеченню якості програмного забезпечення однієї з провідних фірм, яка займається проектуванням та розробкою програмного забезпечення в областях САПР та комп’ютерного моделювання (SolidWorks, AutoCAD, Inventor, Onshape), систем електронного документообігу (SW EPDM, PDMWorks Workgroup, Windchill), систем високопродуктивних та паралельних обчислень (Microsoft Cloud Numerics, Star-P ).

           

Студенти та викладачі з цікавістю ознайомилися з інформацією про нові тенденції розвитку однієї з складових ІТ-галузі, а саме – забезпечення якості та тестування програмних продуктів.

 

 

Приємно відзначити, що провідні фірми-розробники програмного забезпечення розуміють, що підготовка висококваліфікованих фахівців це спільна справа ВНЗ та працедавців, мабуть тому AMC Bridge в цьогорічному рейтингу визначили, як кращу фірму ІТ-працедавця України, а також її внесли  у щорічний рейтинг Inc. 5000 — список компаній США, які найбільш динамічно розвиваються.

Така позитивна співпраця з провідними фахівцями фірм–розробників програмного забезпечення, принесе неоцінений практичний та теоретичний досвід студентам, дозволить підняти їх рівень підготовки та стати нашим випускникам більш конкурентноздатними та пристосованими до потреб ринку праці.

6
грудень
ПІДГОТОВКА ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ ЦЕ СПІЛЬНА СПРАВА ВНЗ ТА ПРАЦЕДАВЦІВ.

Провідні фахівці в галузі QA фірми AMC Bridge гості кафедри КНІТ

Читати далі...


8
квітня
КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Читати далі...


26
квітня
Переможці

Вітання

Читати далі...


Site kafedru KNIT © 2014 | Privacy Policy
Website designed by Voloshyn Alexandr