КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ


ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ

НАУКОВИХ РОБІТ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 13.10.2015 року № 1079  « Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році» на базі Хмельницького національного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інформаційних технологій.

Конкурсна комісія розглянула більше сотні студентських наукових роботи, які надійшли з вищих навчальних закладів України.

8 квітня 2016 року кафедрою комп’ютерних наук та інформаційних технологій проведена підсумкова науково-практична конференція на якій було представлено доповіді студентів призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інформаційних технологій.

Робота конференції

Доповіді конкурсантів

Традиційно, другий рік поспіль, журі першої секції підсумкової конференції очолила людина, яка є продовжувачем справи нашого видатного співвітчизника Віктора Михайловича Глушкова і сьогодні очолює кафедру, де першим завідувачем був Віктор Михайлович - професор, доктор фізико-математичних наук, завідувач кафедри теоретичної кібернетики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Крак Юрій Васильович.

Голова журі

Роботу конкурсу активно підтримала і виступила в якості спонсорів, компанія, офіційний партнер Хмельницького національного університету AMC Bridge, яка є світовим лідером з розробки програмного забезпечення для CAD/CAE/CAM/BIM/PDM/PLM – систем і співпрацює з такими ІТ-гігантами як Microsoft, Siemens, Autodesk.

Виступ директора регіональних центрів розробки AMC Bridge   Юрія Михайловського

Після завершення засідання першої секції, організацією роботи якої опікувалася кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій, голова журі та представники компанії нагородили учасників грамотами та грошовими нагородами, які надала компанія AMC Bridge.

Нагородження учасників

Приємно відмітити, що серед переможців конкурсу, магістр спеціальності «Інформаційні технології проектування» Радішевський Андрій, який під керівництвом д.т.н., професора кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Бармака Олександра Володимировича виконав роботу «Інформаційна технологія аналізу параметрів моделі скелету руки для невербальної комунікації» та посів перше місце

6
грудень
ПІДГОТОВКА ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ ЦЕ СПІЛЬНА СПРАВА ВНЗ ТА ПРАЦЕДАВЦІВ.

Провідні фахівці в галузі QA фірми AMC Bridge гості кафедри КНІТ

Читати далі...


8
квітня
КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Читати далі...


26
квітня
Переможці

Вітання

Читати далі...


Site kafedru KNIT © 2014 | Privacy Policy
Website designed by Voloshyn Alexandr